Az elmúlt év végén számos aukción tűntek fel olyan bútorok, berendezési tárgyak, amelyek nem csupán régiségük, de sokszor ritkaságuk miatt is figyelmet érdemelnek. A legértékesebb darabok közé tartoznak a régi mesterremekek, illetve az intarziás bútorok. A 20. századi berendezési tárgyak között az art deco stílusúak válnak egyre népszerűbbé. Ugyanakkor meg kell jegyezni, hogy a karácsonyi szezonban elmaradtak az igazán kiugró árak. Részletek a hétfői Befektetőben.
Peszkov mondott még érdekeseket: szerinte az nem egy „jó színvonalú cikk”, ami egyébként pont arról szól, hogy Putyinnak nincs köze Navalnij halálhoz.
A perzselő robotkutya mellett a pitbull és a dobermann is hiába ugat.
Sem az nemzetgazdasági tárca, sem Varga Mihály nem cáfolta az S&P jelentésében megjelenteket.
A Cordia értékesítési igazgatója beszélt az Economxnak a részletekről.
Az inflációs nyomás miatt elmérgesedett a helyzet.