Ajjaj: megint drágult az olaj
Erősödtek a tőzsdék Nyugat-Európában. Az olaj és az arany ára is drágult.
Erősödtek a tőzsdék Nyugat-Európában. Az olaj és az arany ára is drágult.
Megbírságolta a Molt az MNB
Napokat késett a rendkívüli tájékoztatással a Mol a Barátság vezeték leállásáról – állapította meg felügyeleti jogkörében a Magyar Nemzeti Bank. Bennfentes kereskedés azonban nem történt.
Az OTP-nél ráléptek a fékre: a bankpapír korrekciója rontotta el a tőzsdei hétvégét
Nyugodt, de felemás napot zárt a Budapesti Értéktőzsde a hét utolsó kereskedési napján. Miközben a Mol, a Richter és a Telekom is szép pluszban fejezte be a napot, a bankrészvény korrekciója mínuszba lökte a hazai indexet.
Minden szem a Fedre szegeződik: vegyes mozgások után pluszban zárt Európa nagy része
Zömmel emelkedéssel zártak a főbb nyugat-európai tőzsdék, a kőolaj is drágult kissé, miközben csordogál lefelé a földgáz ára.
Lendületet vesztett Musk SpaceX-e
Elon Musk SpaceX-e megtorpant a tőzsdén szerdán, de így is 42 százalékkal ér többet, mint a múltheti tőzsdei bevezetéskor.
A csökkenő olajár gyengítette a Molt, miközben az OTP szép csendben gyarapodni tudott
A szerdai zárásra enyhén emelkedett a BUX.