Kilencszáz kuna lesz az INA-részvény Az INA alaptőkéjének 15–17 százalékát kitevő részvénycsomagot kíván eladni a horvát kormány a hazai és külföldi befektetőknek nyilvános értékesítés során novemberben. Kérdés, hogy a már …
Újabb cég távozhat a tőzsdéről Az RWE-es áramszolgáltatókat követően tegnap a Démász is bejelentette, hogy hamarosan – október 16-án – rendkívüli közgyűlést tart.