Aláírták az Energopetrol-szerződést A Mol–INA konzorcium tegnap aláírta az Energopetrol többségi tulajdonának megszerzéséről szóló szerződést. A tranzakció lezárásához még szükséges a versenyhivatal jóváhagyása.