Zuhan az OTP - nem bírja a nyomást Budapest
A részvénypiacra is átterjedt az elsődlegesen a forintárfolyamban és az állampapírhozamokban jelentkező eladói nyomás. Az OTP öt százalék feletti zuhanást mutat.
Zuhan az OTP - nem bírja a nyomást Budapest
A részvénypiacra is átterjedt az elsődlegesen a forintárfolyamban és az állampapírhozamokban jelentkező eladói nyomás. Az OTP öt százalék feletti zuhanást mutat.
Alulteljesített a pesti tőzsde
A régiós piacokat alulteljesítve - valamint a nyugat-európai és amerikai indexek emelkedését figyelmen kívül hagyva -, közel 0,9 százalékos eséssel végzett a BUX kedden. A forgalom a kereskedés világszintű beindulásával már emlékeztetett a normálisra, 12,3 milliárd forint értékben cseréltek gazdát a részvények a pesti parketten.
Esik az OTP - hatnak a \"rémhírek\"
Egyelőre nem ragadt át a német tőzsdére jellemző optimizmus a magyar részvényekre, az OTP és a Mol is esik.
Érdeklődés híján a BÉT-en a hétfő elmaradt
Gyakorlatilag kimutatható forgalom nélkül emelkedett mintegy 1 százalékot a BUX az újév első kereskedési napján.
Durva forintesés indult be - a mélyben az OTP
A tegnapi erősödés után ma jelentősen gyengül a zloty és vele tart a forint is. A jegybanktörvény elfogadása mellett ez sem tesz jót a magyar részvénypiacnak, így az OTP ma nagyobbat esik.