A BUX 60 pontos csökkenést mutat és 17085 ponton állt fél órával a keddi piacnyitást követően. Az OTP papírjai 3230 forinton forognak, tíz forinttal tegnapi értékük alatt. A Mol-részényekkel 75 forintos mínuszban 17630 forinton kereskednek.
A magyar megítélésnek nem tesz jót az a legújabb értesülés, amely az MNB tartalékainak állítólagos felhasznállásáról ma jelent meg. A forint is elbizonytalanodott a reggeli erősödés után és 313-ról visszakanyarodott 313,50-re.
A Richter és a Telekom kisebb csökkenést mutat, az E-Star papírjai 4180 forintra estek.
