BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Esik az OTP - hatnak a \"rémhírek\"

Egyelőre nem ragadt át a német tőzsdére jellemző optimizmus a magyar részvényekre, az OTP és a Mol is esik.

2012. január 3. kedd, 09:39

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 60 pontos csökkenést mutat és 17085 ponton állt fél órával a keddi piacnyitást követően. Az OTP papírjai 3230 forinton forognak, tíz forinttal tegnapi értékük alatt. A Mol-részényekkel 75 forintos mínuszban 17630 forinton kereskednek.

A magyar megítélésnek nem tesz jót az a legújabb értesülés, amely az MNB tartalékainak állítólagos felhasznállásáról ma jelent meg. A forint is elbizonytalanodott a reggeli erősödés után és 313-ról visszakanyarodott 313,50-re.

A Richter és a Telekom kisebb csökkenést mutat, az E-Star papírjai 4180 forintra estek.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet