Az NHH piackutatást készít a digitális átállásról A digitális átállás eddigi eredményeit és a lakosság tájékozottságát méri fel a hírközlési hatóság, amely az országos kutatás elvégzésére közbeszerzést hirdetett.
Négy év múlva már senkinek sem kell a 2G A következő négy évben jelentős mértékben emelkedhetnek Magyarországon a harmadik generációs mobiltelefon-rendszerekből származó bevételek - állítja tanulmányában a Research and Markets.
Már a neten is kevesebbet szörfölünk Februárban 527 ezerre nőtt a három magyarországi mobilszolgáltató mobilinternet-előfizetéseinek száma a január végi 508 ezerről - közölte a Nemzeti Hírközlési Hatóság (NHH).
Lefékez ebben az évben a haszongépjárműpiac is Az első két hónapban jóval kevesebb haszongépjárművet értékesítettek Magyarországon, mint tavaly, a személyautó-piaccal összevetve így is jobb teljesítmény egyesek szerint még a tavaly megkötött üzleteknek …