A teljes adatforgalom 761 ezerről 769 ezer gigabájtra nőtt, miközben csökkent az egy felhasználóra jutó adatforgalom: a januári 1,79 gigabájt után egy előfizető átlagosan 1,77 gigabájt adatforgalmat bonyolított az elmúlt hónapban.
A forgalmazásban résztvevő előfizetések száma alapján az egy előfizetőre jutó adatforgalom februárban a Vodafone-nál 3-ról 2,71 gigabájtra, a Pannonnál 1,71-ról 1,59 gigabájtra csökkent, míg a T-Mobile-nál ez az érték 1,32-ről 1,44 gigabájtra nőtt.
Az előfizetések száma alapján a szolgáltatók megtartották január pozíciójukat, a T-Mobile (52,31-ről 52,58 százalékra) és a Vodafone (22,57-ről 22,97 százalékra) tudta növelni piaci részesedését, miközben a Pannon piaci szelete Pannon 25,12-ről 24,50 százalékra csökkent. Az adatforgalom alapján számított piaci részesedését csak a T-Mobile tudta növelni februárban.
