Megint bukott az óriásbiztosító Még mindig veszteséges az AIG, de javuló tendenciát mutat az első negyedéves eredmény.
Az OMV miatt esik a Mol A BÉT irányadó indexe jelentős pozitív réssel nyitott, a kereskedés kezdete után negyed órával már 1,1 százalékos pluszban van.
Csalódást okozott veszteségével a Commerzbank Az elemzői előrejelzésekhez képest rosszabb eredményről számolt be a német bank - felemás a Dresdner Bank átvételének egyenlege.
Elmaradnak a turisták Mind a kül-, mind a belföldi turisták száma csökkent az első negyedévben, a szálláshelyek bevétele így 12 százalékkal esett vissza - adta hírül a KSH.
Elérhették a tőzsdék a lokális csúcsot Tovább folytatódhat az ideges kereskedés a BÉT-en, jó eséllyel láttuk a lokális csúcsokat az elmúlt napokban. A forint továbbra is erős.
A válság érleli a gyümölcsök feketepiacát A terméktanács a szektor kifehérítése érdekében regisztrációhoz kötné a kereskedői tevékenységet. Az őstermelői rendszert elavultnak és átláthatatlannak tartják, a változtatáshoz azonban politikai akarat kellene.
Újabb építőipari gyorsító csomag készül A kiemelt beruházások után immár az összes építési beruházásra kiterjeszti az első gyorsító csomag elemeit a Nemzeti Fejlesztési és Gazdasági Minisztérium által összeállított törvényjavaslat.
Csaknem ötven százalékkal nőtt az Egis nyeresége? A forint jelentős gyengülése miatt hatalmas pénzügyi nyereséggel zárhatta üzleti évének második negyedévét az Egis.
Mit hozhatnak a magyar bankoknak az uniós változások? A tőkekövetelményről szóló uniós irányelv módosításai, amelyeket az Európai Parlament (EP) csütörtökön szavazott meg, nem jelentenek gyökeres változást a magyarországi bankok számára Móra Mária, a …