BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A válság érleli a gyümölcsök feketepiacát

A terméktanács a szektor kifehérítése érdekében regisztrációhoz kötné a kereskedői tevékenységet. Az őstermelői rendszert elavultnak és átláthatatlannak tartják, a változtatáshoz azonban politikai akarat kellene.

2009. május 8. péntek, 06:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A válság miatt tovább nőhet a szürke és fekete zónában eladott zöldségek és gyümölcsök mennyisége, az ágazatban az idén is előfordulhatnak értékesítési gondok – mondta a Napinak Mártonffy Béla, a Magyar Zöldség-gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezetője. Szerinte a kifehérítés érdekében a leggyorsabban úgy lehetne tenni, ha a szektorban regisztrációhoz kötnék a kereskedői tevékenységet.

További részletek a mai Napi Gazdaságban!

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet