A válság miatt tovább nőhet a szürke és fekete zónában eladott zöldségek és gyümölcsök mennyisége, az ágazatban az idén is előfordulhatnak értékesítési gondok – mondta a Napinak Mártonffy Béla, a Magyar Zöldség-gyümölcs Szakmaközi Szervezet és Terméktanács ügyvezetője. Szerinte a kifehérítés érdekében a leggyorsabban úgy lehetne tenni, ha a szektorban regisztrációhoz kötnék a kereskedői tevékenységet.
További részletek a mai Napi Gazdaságban!
