BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csaknem ötven százalékkal nőtt az Egis nyeresége?

A forint jelentős gyengülése miatt hatalmas pénzügyi nyereséggel zárhatta üzleti évének második negyedévét az Egis.

2009. május 8. péntek, 06:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Egis hétfőn tőzsdezárás után teszi közzé gyorsjelentését a márciusban zárult negyedévről (ez a gyógyszergyártó üzleti évének második negyedéve). Konszolidált árbevétele a lapunk által összesített elemzői várakozások szerint 27 milliárd forint lehetett, ami megegyezik az egy évvel korábbival.

További részletek a Napi Gazdaság mai számában!

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet