Az Egis hétfőn tőzsdezárás után teszi közzé gyorsjelentését a márciusban zárult negyedévről (ez a gyógyszergyártó üzleti évének második negyedéve). Konszolidált árbevétele a lapunk által összesített elemzői várakozások szerint 27 milliárd forint lehetett, ami megegyezik az egy évvel korábbival.
További részletek a Napi Gazdaság mai számában!
