Cáfolják a Mol-csomag megvételét Meg akarja venni a magyar állam az orosz Szurgutnyeftegaznál lévő Mol-csomagot az év végéig - jelentette be Fellegi Tamás,nemzeti fejlesztési miniszter a Bloomberg tudósítása szerint. …