Kicsit megnyugodott a magyar tőzsdén a hangulat a nap végére, miután olyan hírek láttak napvilágot, hogy a kormányzat eszközeikkel együtt venné át a magán-nyugdíjpénztári vagyonokat, tehát nem kellene kötelezően eladni a részvényeket.
A BUX 1,8 százalékos mínuszban, 23 230 ponton zárt, ami már némi emelkedést jelentett a napközbeni 23 070 pontos minimumról. Ugyanakkor túlzott optimizmusra nem ad okot az index teljesítménye. A vezető részvények közül az OTP 5867 forinton, 1,7 százalékos mínuszban fejezte be a napot, de ennél alacsonyabban, 5775 forinton is megfordult a részvény. A Mol, amely előző nap az állami részvényvásárlás hírére száguldott, a cáfolat után nagyon gyengén kezdte a napot. Legalacsonyabb ára 20 660 forint volt, és innen nem is sikerült nagyon talpra állnia. Zárásra 2,3 százalékos mínuszban, 20 770 forintot ért, ez nagyjából megfelelt annak az árszintnek, ahol a részvény árfolyama az állami részvényvásárlás híre előtt volt. A Magyar Telekom 0,7 százalékkal, 587 forintig, a Richter 1,9 százalékkal, 45 700 forintig csúszott le. A kisebb papírok piacán volt azonban igazán nagy a pánik. A PannErgy például mintegy 10 százalékos mínuszban, 925 forinton is forgott, kora délután azonban már ismét 1000 forint felett is megfordult. Záróára pont 1000 forint lett, ami 1,9 százalékos mínusz volt egy nap alatt. Az Állami Nyomda részvényét mintegy 11 százalékos esés miatt kellett felfüggeszteni napközben, végül azonban 700 forinton, 3,7 százalékos mínuszban zárt. A másik felfügesztett részvény az RFV volt, amelynek jegyzése 15 százalékot esett, minimumára 7399 forint volt. Végül 8250 forinton, 5,2 százalékos mínuszban fejezte be a napot.
