Mégsem kerül tőzsdére az INA? Újabb 15 százalékot vehetne a Mol az INA-ból az év második felében – írják meg nem nevezett kormányzati forrásokra hivatkozva horvát lapok, amelyek szerint a …
Darabolják a Mol-részvényeket Csökkenhet a Mol-részvények címlete, ha az olajcég április 27-ére összehívott rendes közgyűlése elfogadja a napirendre tűzött névérték-módosítást.
Új vezért neveztek ki a letartóztatott helyett a Mol-leány élére Az orosz Jukosz és a Mol Rt. által közösen tulajdonolt Zápádno-Málobalikszkoje kitermelési egységének vezetője, Oleg Vitka helyére új vezérigazgatónak Igor Csernovot nevezték ki - tudta …
Saját részvényeit vásárolja a Mol A Mol tőkeszerkezet-optimalizálási célból saját részvényeket vásárol, a tegnap forgó részvények 15 százalékát a társaság maga vette meg.