A Mol tegnap bejelentette, hogy a lakossági szolgáltatások divízió élére Slavomir Jankovicot, a divízió déli régiójának eddigi vezetőjét nevezte ki. Slavomir Jankovic, a korábban a Porche Hungáriánál hírnevet szerzett és a Mol lakossági részlegét 2002. március 1. óta vezető Szórád József helyét veszi át. Ő egyébként nem válik meg teljesen a Moltól, a cég közleménye szerint az elnök-vezérigazgató Hernádi Zsolt mellett főtanácsadóként folytatja munkáját (korábban ilyen megbízást kapott Csák János Mol-elnök is).
