BUX 140024.38 0,29 %
OTP 45940 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kötvényből Mol-alaptőkeemelés

2006. szeptember 7. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol tegnap bejelentette, hogy az igazgatóság saját hatáskörében a 2003. szeptember 1-jei átváltoztatható kötvényprogram keretében 108 milliárd 985 millió 250 ezer 578 forintról, 109 milliárd 330 millió 376 ezer 578 forintra emelte az olajtársaság alaptőkéjét. Az igazgatóság szeptember 7-én határozott 194 darab kötvény átváltására tekintettel 345 ezer 126 részvény kibocsátásáról 5621 forint kibocsátási értéken. Ezeket a részvényeket a cégbírósági bejegyzést követően az igazgatósági tagok és felső vezetők kapják meg korábban jegyzett kötvényeikért cserébe.

Almás Andor
Almás Andor

Ez is érdekelhet