A Molnak sem megy mindig Ha az utolsó negyedévet tekintem, el kell ismerni, hogy az nagyon rosszul sikerült – jellemezte a tegnap közreadott gyorsjelentés tartalmát Mosonyi György, a Mol vezérigazgatója, …
Mosonyi: nagyon rossz volt a Mol-negyedév, jobb lesz a mostani A rossz negyedik negyed ellenére az év egésze rekordot hozott a Mol számára, s már a folyó negyedévben jobb külső piaci körülmények között működik a …
Mol: a tavalyinak csak a fele Keveset hozott az utolsó negyedév a Mol részvényesek számára, a nettó eredmény 24,5 milliárdos értéke kevesebb mint fele lett a tavalyi 52,3 milliárd forintos értéknek.