Árfolyam-befolyásolás áldozata a Mol? Megakadt a Slovnaft-tranzakció, s a pozsonyi tőzsdén lejátszódó események a Molt akár szlovákiai befektetési politikájának újragondolására késztethetik - jelentette ki tegnap Hernádi Zsolt, a Mol …
Még esnek az olajárak Az olajkereskedők rövid háborúban bíznak, egyelőre esnek az olajárak. A Nemzetközi Energiaügynökség még nem nyúl a stratégiai készletekhez.
Gazdát cserélt az Elmű többsége Az RWE, a cég fő tulajdonosa egyik leányvállalatából a másikba pakolta át az Elmű 55,25 százalékos részvénypakettjét - jelentette be az áramszolgáltató. A tranzakció a …