Tovább gyengült Budapest
A délelőtti, másfél százalék körüli pluszt követően gyengülésbe fogott a BUX, és közel 1 százalékos mínuszban fejezte be a keddi kereskedést.
Tovább gyengült Budapest
A délelőtti, másfél százalék körüli pluszt követően gyengülésbe fogott a BUX, és közel 1 százalékos mínuszban fejezte be a keddi kereskedést.
Vége januárnak, megjöttek az eladók
Reggel még úgy tűnt, a tőzsdékre visszatér az optimizmus, de ahogy közeledünk január végéhez, úgy kezd kifogyni a szusz a bikából.
A Mol pörgette a piacot
A reggeli mínuszos nyitást követően jórészt emelkedéssel töltötte a napot a BUX, amely a vártnál rosszabb amerikai GDP-adatra benézett ugyan a negatív tartományba, a kereskedést viszont 0,76 százalékos erősödéssel 19 286 ponton fejezte be a mutató.
Mindjárt jön az adat - ez döntheti el az irányt
Fél óra múlva érkezik az amerikai GDP-adat, addig a piacok nem hajlandóak sem emelkedni, sem pedig esni.
Magasan maradt az OTP
Kis visszaeséssel nyitott a tőzsde, ám az OTP visszakapaszkodott 4100 forint fölé.