A tegnapi amerikai esés után elbizonytalanodtak a befektetők a rally folytatódását illetően, a bizonytalanság legjobban az euró/dollár árfolyamban látszik, amely ismét fő hangulatindikátorrá lépett elő. A devizapár az 1,31-es szinten billeg, innen már egy relatív kis visszaesés is elronthatná a hangulatot, míg a további emelekdés új lendületet adna a bikának.
A nemzetközi bizonytalankodásnak megfelelően a BUX is nullában áll. Az OTP reggel esni próbált, majd visszakapaszkodott 4100 forint fölé, jellemzően 4100 és 4120 között kereskednek vele. A Mol és a Telekom kereskedése érdektelen, az olajpapír 19 ezer alatt álldogál, a Telekom pedig változatlanul 550-en. Tovább emelkedett viszont a Richter, már 37 ezer forintnál jár, ami 1,2 százalékos pluszt jelent.
Eséssel indult az E-Star kereskedése, de a 4500 forintos szint alatt megjelentek a vevők, így már csak száz forint mínuszban 4500-on áll.
