A reggel még a 19400 ponthoz közelítő BUX 19 ezer pontra esett vissza, 0,3 százalékos mínuszba kerülve. A vezető papírok közül már csak az OTP van pluszban: 4066 forintos árfolyama 1,7 százalékos erősödés, igaz a napi maximum csaknem száz forinttal feljebb volt.
A Mol 19 ezer alá kanyarodott a délelőtti 19620-as csúcsról, tovább esik a Telekom is, már 531 forintnál tart. A Richter részvényeivel 37095 forinton kereskednek, ami mérsékelt, száz forintos csökkenés.
