BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vége januárnak, megjöttek az eladók

Reggel még úgy tűnt, a tőzsdékre visszatér az optimizmus, de ahogy közeledünk január végéhez, úgy kezd kifogyni a szusz a bikából.

2012. január 31. kedd, 13:58

Fotó: Dömötör Csaba / Marton Szilvia
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A reggel még a 19400 ponthoz közelítő BUX 19 ezer pontra esett vissza, 0,3 százalékos mínuszba kerülve. A vezető papírok közül már csak az OTP van pluszban: 4066 forintos árfolyama 1,7 százalékos erősödés, igaz a napi maximum csaknem száz forinttal feljebb volt.

A Mol 19 ezer alá kanyarodott a délelőtti 19620-as csúcsról, tovább esik a Telekom is, már 531 forintnál tart. A Richter részvényeivel 37095 forinton kereskednek, ami mérsékelt, száz forintos csökkenés.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet