Az OTP lehet az IMF-tárgyalások nagy nyertese - hol érdemes beszállni?
Bár az elmúlt hetekben látványosan drágult az OTP, egy kisebb korrekció esetén érdemes elgondolkozni a vételeken, ugyanis van még tere az árfolyam emelkedésének.
Az OTP lehet az IMF-tárgyalások nagy nyertese - hol érdemes beszállni?
Bár az elmúlt hetekben látványosan drágult az OTP, egy kisebb korrekció esetén érdemes elgondolkozni a vételeken, ugyanis van még tere az árfolyam emelkedésének.
Lendület nélküli visszaesés a BÉT-en
Az MNB meglepetésszerű kamattartása is csak apró hullámokat vetett a pesti parkett csendes víztükrén, a BUX egész napos visszafogott oldalazó lecsorgást követően 0,9 százalékos mínusszal 18 849 ponton végzett.
Esik az OTP - 36 százalék emelkedés után
Kisebb korrekcióval indult a nap a BÉT-en, az OTP és a Mol is lefelé vette az irányt.
Korrekció jöhet forintgyengüléssel
Az év eleje óta tartó szakadatlan emelkedésben ma megálló, kisebb technikai korrekció következhet a Budapesti Értéktőzsdén. A forint is gyengülhet.
Féléves csúcson zárt a BUX
A mínuszos nyitást követő megugrást követően a nap oroszlánrészét nulla közeli oldalazással töltötte a BUX. Késő délután azonban - a közeledő görög megállapodásról szóló találgatások miatt javuló nemzetközi hangulat hátszelével - meredek emelkedésbe kapcsolt a BÉT indexe, amely így végül 0,89 százalékos emelkedéssel tavaly augusztus óta nem látott szinten, 19 018 ponton zárt.