Szinten maradhat a Telekom-osztalék
Nem várható a Magyar Telekom osztalékának további csökkenése az amerikai tőkepiaci felügyelettel (SEC) kötött megállapodás, illetve annak kapcsán képzett közel 12 milliárd forintos céltartalék miatt – vélik a Napi Gazdaság által megkérdezett szakértők.


