A részvényeseknek ténylegesen kifizetendő osztalék mértékét úgy számítják ki, hogy a társaság a saját részvénynek minősülő részvényekre nem fizet osztalékot, az ezekre eső összeget pedig felosztja az osztalékra jogosult részvényesek között.
A bank az elmúlt három évben nem fizetett osztalékot, utoljára 2007-ben részesültek a részvényesek az eredményből, akkor részvényenként 145 forintot kaptak.
