Rahimkulov a Molt akarja Az ÁÉB jelenleg 3 százalék körüli Mol-pakettet birtokol, ám szeretné azt 10 százalékra növelni - nyilatkozta Megdet Rahimkulov bankelnök a Magyar Hírlapnak. Az orosz üzletember …
Ötmilliárdot közelítő veszteség a Rábánál A második negyedévit alig meghaladó, 1,2 milliárdos veszteségről számolt be a Rába tegnap megjelent gyorsjelentésében. A részvényesek rezignáltan vették tudomásul a mínusz 4,5 milliárdos háromnegyed …