Forint: meglesz ma a 269? A tegnapi 6 forintos gyengülés után délelőtt tovább szakad a forint, az eurót már 266 forint fölött is jegyezték.
Mol föl, Richter le Jelentős elmozdulás nélkül indult a kereskedés a BÉT-en, a BUX enyhe mínuszban állt az első percekben.
A bolgárok húzták a Telekom Austriát Az elemzői várakozásokat meghaladó mértékben nőtt a Telekom Austria nyeresége: a társaság 2005-ben 417 millió eurós eredményt ért el, 4,37 milliárd euró árbevétel mellett.
Osztalékról döntenek az Állami Nyomda közgyűlésén Március 30-án tartja éves rendes közgyűlését az Állami Nyomda.
A tőzsde hajtja a tőzsdét Az amerikai piac kezdeti optimizmusa a hétvégi vállalatfelvásárlási- és egyesülési híreknek volt köszönhető, az indexek azonban a magas kamatok és az emelkedő olajár miatt az …
Luxusingatlanok: nem szabad alábecsülni a magyar keresletet Újabb irodákat nyit Magyarországon az Engel&Völkers.