Egyre több a magánbefektető a devizapiacokon Világszerte egyre több magánbefektető próbál szerencsét a devizapiacokon, a magasabb hozam reményében nem ritka a százszoros tőkeáttétel sem.
Esést hozott a délelőtt a BÉT-en Tovább tart a leértékelődés a BÉT-en, a BUX ebéd előtt 21900 pont alatt állt.
Egymilliárd eurót fizet ki az Euronext A 2005-ös nyereség 33 százalékos növekedéséről, és jelentős mértékű osztalékról számolt be az Euronext.
BÉT: zuhannak az árfolyamok A kereskedés első óráját követően zuhanni kezdtek az árfolyamok a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX fél 11-kor a lélektani határnak tartott 22000 pont alatt, 1,3 százalékos …