Nem kápráztatja majd el a befektetőket a Mol május 15-én megjelenő gyorsjelentése, az általunk megkérdezett elemzők 48 milliárd forintos nettó nyereséget várnak a társaságtól.
Itt a jó hír: mégis nyerhetünk a foci Eb-n?! Szakértők szerint az ukrán és lengyel tőzsdei társaságok közül a Eb-rendezés nyertesei elsősorban az építőipari és szállodacégek lehetnek majd, ám nehéz ugyanakkor megbecsülni a várható …