Plázába menekül a Starbucks A Starbucks Magyarországra jövetelét már több mint két éve várja a piac, ám úgy látszik a válság lassította a terjeszkedési folyamatokat.
Mit remélhetnek a vendéglátósok a meccsektől? Kissé eltérő véleményen vannak a vendéglátósok a ma kezdődő focivébével kapcsolatban. Háber Tamás, a Magyar Vendéglátók Ipartestületének elnöke szerint az éttermekben, vendéglátó-ipari egységekben közvetített meccsek …
Áll a bál a plázákban Csaknem minden magyarországi bevásárlóközpontban vitában állnak a tulajdonosok és a bérlők. A kereskedők a bérleti díjak időleges csökkentését és a szerződések módosítását szorgalmazzák. A jogvitákban …