Nem negyedelik a Mol-papírokat A szlovák Mol-tulajdonosokkal való opciós szerződések miatt egyelőre kútba esett a Mol negyedelése, az igazgatóság az OMV és más nagyobb részvényesek miatt csupán 15 százalékos …
Mol: kisebb tőkeemelési lehetőség, sajátrészvény-vásárlás A Mol Rt. közgyűlése jóváhagyta az igazgatóság osztalékról szóló javaslatát, így a részvényesek papíronként 165 forint jár. Ez közel 17 milliárd forintos kifizetést jelent.
Mol-osztalék: 165 forint A Mol Rt. közgyűlése elfogadta az igazgatóság osztalékról szóló javaslatát, amely szerint a cég részvényenként 1665 forintot fizet a tulajdonosoknak.
Az Elmű májusban fizet – az ÉMÁSZ talán jövőre A szolgáltató sosem elégedett az árszabályozással, a végrehajtással is volt probléma, de biztató tárgyalásokat folytatunk – jelentette ki Emmerich Endresz, az igazgatóság elnöke részvényesi kérdésre …
ELMŰ: elfogadták a részvényenkénti 2350 forintos osztalékot Az ELMŰ Rt. mai közgyűlése elfogadta a részvényenkénti 2350 forintos osztalékjavaslatot és a mérleget. Az osztalékfizetés kezdő időpontja május 24-es lesz.