A Mol karácsonyi ajándéka az államnak Már a Fuggerek óta közismert, hogy az állam kisegítése jó üzlet lehet, a Mol Rt. pénteki bejelentései arra utalnak, ezt az olajcégnél is tudják. A …
Végre döntött az EB a gázüzletágról A kereskedelem és a tárolás kerüljön az E.Onhoz, a szállítás viszont engedély nélkül ne kerüljön el a Moltól – summázható az Európai Bizottság tegnap nyilvánosságra …