Tegnap megjelent a Fotex Rt. vételi ajánlata a Domus Rt. részvényeire. Az 1600 forinton tett ajánlat egyelőre a PSZÁF jóváhagyására vár, szövegéből nem derül ki, hogy az ajánlattevő törekszik-e kiszorításra vagy tőzsdei kivezetésre. Az ajánlattételben közreműködő befektetési szolgáltató a Raiffeisen Bank Rt. Az ajánlattétel hatására tegnap 18,3 százalékkal, 1541 forintra emelkedett a részvény ára a tőzsdén, kedvezően ítélték meg az ajánlatot a Fotex-befektetők is, ez a papír több mint hat százalékkal drágult.
