Váltás a brókerrangsor élén Nem sikerült megismételnie a decemberi bravúrt az ING-nek, a forgalom alapján összeállított brókerrangsorban ismét átvette a vezetést az Erste.
Az Erste részvénye 45 euróért kelt el Sikeresen lezárult tegnap az Erste Bank AG részvénykibocsátása, az OTP legnagyobb hazai konkurensének anyavállalata közel hárommilliárd eurós tőkeemelést hajtott végre 45 eurós részvényenkénti áron.
Szerbiában tárgyalt a Mol Belgrádban tárgyaltak földgázügyben a Mol vezetői. A delegációban a cég alelnökeként részt vevő Csányi Sándor az OTP szerbiai privatizációs elképzeléseiről is beszélt.