Történelmi mélyponton a Telekom Közel 18 százalékos osztalék és 23,8 százalékos készpénz hozamot hozhat a 74 forintos osztalékot fizető Magyar Telekom részvénye a Concorde számításai szerint.
Csökkentette a Telekom célárát az Erste Felhalmozási ajánlását fenntartva a korábbi 910 forintról 635 forintra csökkentette a Magyar Telekom részvények célárát az Erste elemzője.
A Mol köszöni szépen, jól van A Mol jól van Mosonyi szerint, de azért több mint 44 milliárd forintos veszteséget hozott össze 2008 negyedik negyedévében. A társaságot ez mindazonáltal nem rengette …
A Mol jól van - mondja a menedzsment Köszönjük a Mol jól van, a gazdasági válság a társaságot kevésbé érinti mint a többi iparági versenytársat, így jobban ellen tud állni a recessziónak - …
Vártnál jobb a Mol, s kevesebb a hitel Az elemzői várakozásoknál kisebb, 33 milliárdos veszteségről adott számot a Mol éjjel megjelent gyorsjelentésében.