BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Ferrarival verseng a Szegeden terjeszkedő autógyártó

Az eddigi legdrágább autóját mutatta be a kínai gyártó, amely számos sportkocsival kívánja felvenni a versenyt.

2024. február 26. hétfő, 09:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BYD egy 233 ezer dolláros (nagyjából 83,8 millió forintos) autót mutatott be vasárnap. Az új modell amellett, hogy nagy teljesítményű, még teljesen elektromos is, így olyan benzines luxusautókkal száll szembe, mint a Ferrari NV vagy a Lamborghini.

A Yangwang U9 modell kizárólag a kínai piacon lesz kapható a vállalat szerint. A gépjármű 2,39 másodperc alatt gyorsul 100 kilométer/órás sebességre, végsebessége pedig 309,19 kilométer/óra – írja a Bloomberg az autógyártó sanghaji bemutatója alapján.

Ugyan a BYD épp a megfizethető árú elektromos autóiról híres, luxusmodelljeit a Yangwang és a Fang Cheng Bao márkanéven forgalmazza. Előbbi neve alatt egyebek mellett egy luxus szedánt terveznek piacra dobni még idén, amely nagyjából 1 millió jüanba (50 millió forintba) fog kerülni.

A sencseni székhelyű óriásvállalat a kínai holdújév utáni árháború okán arra számít, hogy továbbra is van kereslet a csúcskategóriás modellekre. A BYD tavaly a harmadik negyedévben előzte meg a Teslát abban, hogy több elektromos autót értékesített, mint Elon Musk cége.

Ráadásul a cég tavaly decemberben jelentette be, hogy Szegeden építi meg első európai gyárát, amivel a kontinens teljes piacát kívánja lefedni.

Szijjártó Péter: évszázadok után most először mi diktáljuk a tempót
Hosszú idő óta először fordul elő, hogy hazánk nem kullogni fog az események után, hanem diktálni fogja egy nagy globális technológiai forradalom tempóját – közölte a külgazdasági- és külügyminiszter Budapesten, a BYD autóátadó ünnepségén.
Ha többre kíváncsi, kattintson ide--->
Zádori Bence
Zádori Bence
Szerkesztő
Újságírói tanulmányait 2018-ban végezte el a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén. Első munkáit még kulturális újságíróként, a ContexUs hasábjain írta, később a szegedi egyetem sajtóosztályán szerkesztette az egyetemi magazint, gyakornokként. 2021 tavaszától egészen 2023-ig Szeged helyi ügyeivel foglalkozott, többek között a helyei egyetemi és kulturális közösségekkel, a tudományos élettel, emellett pedig a városi közgyűlés egyik tudósítója volt. 2023 júliusában csatlakozott az Economx csapatához, mely akkor még Napi.hu-ként volt ismert. Főként a mesterséges intelligencia, a technológiaipar, a turizmus és a belpolitika témájában ír. Hobbija a hátizsákos utazás és a filozófia.

Ez is érdekelhet