Tápászkodik Budapest a reggeli sokk után
A svájci jegybank által reggel okozott pánik után talpra állt a BÉT, a BUX index már pluszban jár.
Tápászkodik Budapest a reggeli sokk után
A svájci jegybank által reggel okozott pánik után talpra állt a BÉT, a BUX index már pluszban jár.
OTP: elindult a lavina
Egyelőre három emelkedő napon van túl a magyar részvénypiac, de kedden ismét estek az árfolyamok. Ha a pozitív korrekció még folytatódik, akkor 20 000 pont környékére esetleg visszajöhet az index, de nagy erősödésre ne számítsunk.
Örömmel indult a hét Budapesten
Emelkedéssel kezdték a hetet a vezető részvények a Budapesti Értéktőzsdén.
Nyoma sincs örömnek, esik a BUX
Csökkenéssel kezdték a napot a nagyobb részvények a BÉT-en.
Jó lesz eltenni a nyerőket
Pozitív nyitást várhatunk a Budapesti Értéktőzsdén, azonban trendfordulóról még korai lenne beszélni - véli Nyári Zsolt, a KBC Securities szakértője.