A pozitív amerikai zárás ellenére eséssel kezdte a napot a BÉT. A BUX index negyed órával a nyitást követően közel 200 pontos csökkenést mutat, 17 588 ponton jár. AZ OTP 34 forintos mínuszban, 4166 forinton jár, a Mol egy százalékot esett, 15 990 forintra. A Magyar Telekom 4 forinttal, 480 forintra esett, a Richter 400 forinttal lett olcsóbb, 32 605 forint. Az Egis 100 forinttal lett olcsóbb, 15 400 forint.
