BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nyoma sincs örömnek, esik a BUX

Csökkenéssel kezdték a napot a nagyobb részvények a BÉT-en.

2011. augusztus 12. péntek, 09:18

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A pozitív amerikai zárás ellenére eséssel kezdte a napot a BÉT. A BUX index negyed órával a nyitást követően közel 200 pontos csökkenést mutat, 17 588 ponton jár. AZ OTP 34 forintos mínuszban, 4166 forinton jár, a Mol egy százalékot esett, 15 990 forintra. A Magyar Telekom 4 forinttal, 480 forintra esett, a Richter 400 forinttal lett olcsóbb, 32 605 forint. Az Egis 100 forinttal lett olcsóbb, 15 400 forint.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet