BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó lesz eltenni a nyerőket

Pozitív nyitást várhatunk a Budapesti Értéktőzsdén, azonban trendfordulóról még korai lenne beszélni - véli Nyári Zsolt, a KBC Securities szakértője.

2011. augusztus 12. péntek, 08:58

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tegnap amerikai emelkedés vélhetően pozitív hatással lesz a BÉT-re is ma reggel, azonban ennek az emelkedésnek a mértéke reggel korlátozott lehet, az ázsiai piacok sem emelkedtek hatalmasat, s az amerikai határidők is enyhén korrigáltak reggelre mondta a szakértő.
Trendfordulóról egyelőre korai beszélni, a piacok idegesek. Ha valaki az esésbe jó helyen nyúlt bele vételi oldalon, akkor nem árt viszonylag zsebre tenni a nyereségeket. Az ilyen típusú heves emelkedések is a medvepiacok sajátosságai, s a tartós emelkedésben addig nehéz hinni, amíg valamilyen trendfordító alakzatot, bázist nem építenek az árfolyamok. AZ OTP részvényei ma a 4320-4400 forintos zónát elérhetik egy emelkedésben, a Mol számára a gátat a 16800-17000 forintos tartomány jelentheti. A Magyar Telekomban az 500 forint bizonyulhat kemény diónak, míg a Richter esetében van esély a visszapattanásra 34 500 forint magasságáig.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet