A BUX index közel fél órával a nyitást követően 430 pontos emelkedést mutat és 18 465 ponton jár. Az OTP 3,5 százalékos emelkedést követően 4350 forinton áll, a Mol 4 százalékkal ugrott, 17 050 forintra. A Magyar Telekom piacán is jelentkeznek a vevők, a távközlési részvény egy százalékkal 391 forintra drágult. A Richter 34 395 forinton stagnál, az Egis 15 750 forinton teszi ugyanezt. 5,8 százalékkal, 9180 forintra lőtt ki az E-Star árfolyama, 7 százalékkal 300 forintra ugrott az Estmédia.
