BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tápászkodik Budapest a reggeli sokk után

A svájci jegybank által reggel okozott pánik után talpra állt a BÉT, a BUX index már pluszban jár.

2011. augusztus 17. szerda, 10:36

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A vezető index a reggeli eladási hullám után már ismét pluszban van, fél tizenegykor 110 pontos emelkedést mutatott és 18 433 ponton járt. Az OTP 4250 forintig kapaszkodott vissza, a bankrészvény még így is 1,1 százalékkal áll tegnapi záróára alatt. A Mol 1,2 százalékkal emelkedik, 17 055 pontig, a Magyar Telekomra 3 forint csökkenés után 501 forinton születnek kötések.

A Richter 1,2 százalékkal 34 400 forintra emelkedett, az Egis 15 325 forinton stagnál. Ma ismét 20 százalékkal rakták feljebb minimális forgalom mellett a Biomed árfolyamát, már 1392 forinton jár a részvény. A Synergon 6 százalékkal ugrott meg, 294 forintig. Közel 4 százalékkal esik viszont az Állami Nyomda részvényeinek kurzusa, 702 forintra.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet