A vezető index a reggeli eladási hullám után már ismét pluszban van, fél tizenegykor 110 pontos emelkedést mutatott és 18 433 ponton járt. Az OTP 4250 forintig kapaszkodott vissza, a bankrészvény még így is 1,1 százalékkal áll tegnapi záróára alatt. A Mol 1,2 százalékkal emelkedik, 17 055 pontig, a Magyar Telekomra 3 forint csökkenés után 501 forinton születnek kötések.
A Richter 1,2 százalékkal 34 400 forintra emelkedett, az Egis 15 325 forinton stagnál. Ma ismét 20 százalékkal rakták feljebb minimális forgalom mellett a Biomed árfolyamát, már 1392 forinton jár a részvény. A Synergon 6 százalékkal ugrott meg, 294 forintig. Közel 4 százalékkal esik viszont az Állami Nyomda részvényeinek kurzusa, 702 forintra.
