Csak az OTP-ben van eddig erő
A reggeli megrántást követően elbizonytalanodott a BUX.
Csak az OTP-ben van eddig erő
A reggeli megrántást követően elbizonytalanodott a BUX.
Háromezer forint alatt zárt az OTP
Pánikhangulat lett úrrá az európai piacokon, aminek hatására hatalmas, 6 százalékos zuhanással zárt a pesti tőzsde is. A régióban nem mi voltunk a leggyengébb láncszem, az orosz index csaknem 8 százalékot zuhant. A BUX 963 pontot veszített értékéből és 15 153 ponton végzett, a decemberi BUX-határidő 15 302 pontos értéke 996 pontos esést takar. A részvénypiac összforgalma 17 milliárd forint volt, ami ugyancsak mérsékeltnek mondható az esés nagyságához képest. Ez egyrészt arra utal, hogy a hazai befektetők már magasabb árszintek mellett bevásároltak, másrészt kevés a piacon a shortzáró, aki vételeivel megtámasztaná a zuhanást.
3000 alatt zárt az OTP!
Hatalmas, 6 százalékos zuhanással zárt a pesti tőzsde. A legnagyobb nyomás az OTP papírjain volt, a részvény 10,8 százalékkal zuhant.
Zuhanás Budapesten - alig van kivétel
Továbbra sem tud magára találni a BUX, a vezető részvények halvány kísérletet tettek az emelkedésre, de még mindig sok az eladó.
Elrontotta az OTP árfolyamát a forint
Minden emelkedik a BÉT-en kivéve az OTP részvényét. A bankpapírt az újabb forintcsúcs húzza le.