Öröm után lecsorgás Budapesten
A magasban nyitott a BUX, azonban nyitás óta folyamatosan csorognak lefelé az árfolyamok.
Öröm után lecsorgás Budapesten
A magasban nyitott a BUX, azonban nyitás óta folyamatosan csorognak lefelé az árfolyamok.
Semmi jele a fordulatnak
Változatlanul a csökkenő trend fogságában van a magyar részvénypiac, technikailag semmi jele a fordulatnak. Az egyetlen pozitívum, hogy már nagyon sokat estek az árfolyamok.
Hova tűntek a vásárlók?
Nem tud emelkedni a BUX, nyoma sincsen a hét eleji jó hangulatnak a tőzsdén.
Ebéd után elnehezült az OTP
Túl sokat foglalkozik ma Magyarországgal az irányadó nemzetközi pénzügyi sajtó, de a nemzetközi hangulat sem túl fényes, így a BUX esik.
Most rohanjon OTP-t venni? Itt az új elemzés!
A Budapesti Értéktőzsdén a tegnapi emelkedés ellenére egyelőre nyoma sincs annak, hogy meg akarna törni a csökkenő trend. A blue chipek esetében hasonló a helyzet, bár a Telekom esetében a rövidebb távú képet színesítheti a hosszabb távú grafikon, amely az osztalékfizetésekkel korrigálja évente a részvény árfolyamát. Vajon érdemes-e most OTP-t, Molt venni, és várni a drágulást?