BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elrontotta az OTP árfolyamát a forint

Minden emelkedik a BÉT-en kivéve az OTP részvényét. A bankpapírt az újabb forintcsúcs húzza le.

2011. szeptember 21. szerda, 13:37

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Valamennyi vezető papír emelkedést mutat a budapesti tőzsdén a kereskedés félidejében kivéve az OTP papírjait, amelyek a forint ismételt gyengülése miatt szenvednek. A bankpapír a tegnapi 3610 forintos záróárnál száz forinttal áll lejjebb.

A Mol 14690 forintos árfolyama 135 forintos emelkedést, a Telekom 483 forintja két forintos pluszt takar. A Richter 445 forinttal emelkedett 32650-re.

Az euró nemrég 293,5 forintig emelkedett, a reggeli 287-ről, ami alaposan elrontotta a befektetői hangulatot.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet