Valamennyi vezető papír emelkedést mutat a budapesti tőzsdén a kereskedés félidejében kivéve az OTP papírjait, amelyek a forint ismételt gyengülése miatt szenvednek. A bankpapír a tegnapi 3610 forintos záróárnál száz forinttal áll lejjebb.
A Mol 14690 forintos árfolyama 135 forintos emelkedést, a Telekom 483 forintja két forintos pluszt takar. A Richter 445 forinttal emelkedett 32650-re.
Az euró nemrég 293,5 forintig emelkedett, a reggeli 287-ről, ami alaposan elrontotta a befektetői hangulatot.
