Melyik osztalékrészvénybe fektessünk?
Nem tudnak versenyezni az osztalékrészvények a magas állampapír-piaci hozamokkal, ezért a pesti tőzsdén a jelenlegi árszint mellett osztalékért részvényt venni nem éri meg.
Melyik osztalékrészvénybe fektessünk?
Nem tudnak versenyezni az osztalékrészvények a magas állampapír-piaci hozamokkal, ezért a pesti tőzsdén a jelenlegi árszint mellett osztalékért részvényt venni nem éri meg.
Ez lett a a nyugdíjpénzek maradékának a sorsa
Hét tőzsdei társaságban nagytulajdonos jelenleg a magyar állam; ezeknek a részvényeknek a piaci értéke több mint 650 milliárd forint. Ez azonban mégsem jelent akkora tartalékot, mint amennyinek elsőre látszik.
Limittel is drágulhat a Richter (Aegon Alapkezelő)
Egyedi sztorik is jelentős hatással lehetnek a magyar részvények árfolyamára - véli Az Aegon Alapkezelő.
Nem bírt talpra állni Budapest
Ezúttal alulteljesítette a BÉT irányadó indexe régiós és külföldi társait, a BUX 1,8 százalékos mínusszal 16 759 ponton végzett.
A forint után kapaszkodik Budapest
Nem túl meggyőző a pesti tőzsde mai teljesítménye, a világ és a forint hasít, ehhez képest a BUX csak másfél százalékos pluszban van.