Zuhan az OTP - nem bírja a nyomást Budapest
A részvénypiacra is átterjedt az elsődlegesen a forintárfolyamban és az állampapírhozamokban jelentkező eladói nyomás. Az OTP öt százalék feletti zuhanást mutat.
Zuhan az OTP - nem bírja a nyomást Budapest
A részvénypiacra is átterjedt az elsődlegesen a forintárfolyamban és az állampapírhozamokban jelentkező eladói nyomás. Az OTP öt százalék feletti zuhanást mutat.
Alulteljesített a pesti tőzsde
A régiós piacokat alulteljesítve - valamint a nyugat-európai és amerikai indexek emelkedését figyelmen kívül hagyva -, közel 0,9 százalékos eséssel végzett a BUX kedden. A forgalom a kereskedés világszintű beindulásával már emlékeztetett a normálisra, 12,3 milliárd forint értékben cseréltek gazdát a részvények a pesti parketten.
Belehúzott a pesti tőzsde a végére
Erősödéssel fejezte be a csütörtöki kereskedést a pesti tőzsde.
Kilőhet az OTP 4600-ig?
Az elmúlt hetek kereskedése továbbra sem éreztette, hogy a Mikulás egész évi jó magaviseletéért valamiféle rallyval jutalmazta volna meg a BÉT befektetőit. A likviditás is siralmas, ami egyértelműen az érdeklődés hiányát jelzi.
Magasban az OTP - de már esik
Repülőrajttal kezdett az OTP, a bankpapírt 3450 forintig tépték, majd süllyedni kezdett.