Ma is az OTP szerepel a legjobban, a bankpapír 2,5 százalékos pluszban 3185 forintnál jár. A Mol 2 százalékos emelkedéssel 17100 forintra erősödött.
A 480 forintnál bemutatott forduló óta egyenesen jön föl a Telekom, ma 1,6 százalékkal emelkedett és már 514 forintnál jár. A defenzívebb Richter viszont csak stagnál 35900-on, s az Egis 16250 forintos árfolyama is mindössze fél százalékos plusz.
A BUX a 17 ezer pontos határt ostromolja, a részvénypiac forgalma ugyanakkor csak 7,2 milliárd forint.
