BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A forint után kapaszkodik Budapest

Nem túl meggyőző a pesti tőzsde mai teljesítménye, a világ és a forint hasít, ehhez képest a BUX csak másfél százalékos pluszban van.

2012. január 10. kedd, 14:31

Fotó: Dömötör Csaba / Pelsőczy Csaba
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Ma is az OTP szerepel a legjobban, a bankpapír 2,5 százalékos pluszban 3185 forintnál jár. A Mol 2 százalékos emelkedéssel 17100 forintra erősödött.

A 480 forintnál bemutatott forduló óta egyenesen jön föl a Telekom, ma 1,6 százalékkal emelkedett és már 514 forintnál jár. A defenzívebb Richter viszont csak stagnál 35900-on, s az Egis 16250 forintos árfolyama is mindössze fél százalékos plusz.

A BUX a 17 ezer pontos határt ostromolja, a részvénypiac forgalma ugyanakkor csak 7,2 milliárd forint.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet