Történelmi csúcson zárt a pesti tőzsde: az OTP a Telekommal együtt mégis lejtőre került
Újfent történelmi csúcson zárt a BUX.
A csökkenő olajár gyengítette a Molt, miközben az OTP szép csendben gyarapodni tudott
A szerdai zárásra enyhén emelkedett a BUX.
A Mol és az OTP volt a nap nagy nyertese a pesti tőzsdén
Kedvező hangulatban kereskedtek a magyar értéktőzsdén, a négy nagyból ketten elég jelentős emelkedéssel nyugtázták a keddet.
Vérzett a BUX, de egy részvény szárnyalt: a Telekom ismét mindenkit meglepett
A pesti részvénypiacon a fő négyesfogatból egyedül a telekommunikációs vállalat jött ki pluszosan a keddi napból.
Csak az OTP nem erősödött a pesti tőzsde négyesfogatából
Felülteljesített a magyar börze, a négy főbb részvényből három pozitívban zárta a hétfőt.
Mind a négy főbb részvény elvérzett a hazai tőzsdén
A nemzetközi hangulattal együtt mozgott a BUX csütörtökön.