Nagyon magas forgalom mellett esett a BUX szerdán
A vezető részvények, köztük a Richter, a Magyar Telekom és az OTP gyengülése miatt nagyon magas forgalom mellett esett a BUX.
Nagyon magas forgalom mellett esett a BUX szerdán
A vezető részvények, köztük a Richter, a Magyar Telekom és az OTP gyengülése miatt nagyon magas forgalom mellett esett a BUX.
Minden idők csúcsára repült a Magyar Telekom, nagyot ment az OTP is
Történelmi nap volt a pesti parketten.
Az olajdrágulás a Mol malmára hajtotta a vizet
A pesti börze főbb szereplői körében felemás lett a hétfői napzárás, a nemzetközi hangulat is megrángatta a hazai piacot.
A brüsszeli események jó irányba terelték a magyar tőzsdét
Jó hangulatban kereskedtek a magyar tőzsdén. Az OTP-hez felzárkózott a Mol is, és erősödni tudott.
Orbán Gábor került a magyar gyógyszeripari szövetség élére
A Magyarországi Gyógyszergyártók Országos Szövetsége (MAGYOSZ) éves rendes közgyűlésén megtartott tisztújításon Orbán Gábort, a Richter Gedeon Nyrt. vezérigazgatóját választották a szervezet új elnökévé – közölte a vállalat az MTI-vel pénteken.