Történelmi csúcson zárt a pesti tőzsde: az OTP a Telekommal együtt mégis lejtőre került
Újfent történelmi csúcson zárt a BUX.
Már nem aranybánya a föld? Meglepő számok érkeztek a piacról
Fékezőben a hazai termőföldpiac, csökkenő kereslet és kínálat, illetve lassuló áremelkedés jellemzi az ágazatot.
Brutálisat ment a tőzsde: 155 milliárdos forgalommal lőtt ki a BUX a héten
Jelentős forgalom mellett, határozott emelkedéssel zárta a hetet a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) részvényindexe.
Az OTP-nél ráléptek a fékre: a bankpapír korrekciója rontotta el a tőzsdei hétvégét
Nyugodt, de felemás napot zárt a Budapesti Értéktőzsde a hét utolsó kereskedési napján. Miközben a Mol, a Richter és a Telekom is szép pluszban fejezte be a napot, a bankrészvény korrekciója mínuszba lökte a hazai indexet.
A csökkenő olajár gyengítette a Molt, miközben az OTP szép csendben gyarapodni tudott
A szerdai zárásra enyhén emelkedett a BUX.
A Mol és az OTP volt a nap nagy nyertese a pesti tőzsdén
Kedvező hangulatban kereskedtek a magyar értéktőzsdén, a négy nagyból ketten elég jelentős emelkedéssel nyugtázták a keddet.