Nagyon érik a korrekció
Az emelkedés begyorsuló szakaszában vagyunk, még egy kis plusz belefér, de akár már ma megjöhet a korrekció a tőzsdén - vélekedett Málits Gergely az Equilor üzletkötője.
Nagyon érik a korrekció
Az emelkedés begyorsuló szakaszában vagyunk, még egy kis plusz belefér, de akár már ma megjöhet a korrekció a tőzsdén - vélekedett Málits Gergely az Equilor üzletkötője.
A Mol húz a legjobban
Pozitív hangulatban várja a folytatást a pesti részvénypiac. A BUX 1,3 százalékos pluszban áll, az emelkedést az olajpapír vezeti.
Rózsaszín köd Budapesten
A nemzetközi befektetői optimizmus ezúttal nem állt meg az országhatárnál: a BUX 282 pontos pluszban van.
Szembe megy az OTP és a Mol
Az OTP gyengülése és a Mol-papírok erősödése határozza meg a BÉT mai kereskedését.
Átmeneti volt a reggeli ijedtség
Eséssel indult a kereskedés a BÉT-en, de a BUX kezdi ledolgozni kezdeti veszteségét.